Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Spravy - Veda ,...Dopočuli ste sa už o ...

Informačné ošetrenie prípravkov:

Prírodné látky v prípravkoch sú ošetrované so zámerom vytvárať podnet na priradenie k obrazu ideálneho tela, pestovaného tými najvyspelejšími, ktorí v tejto oblasti dosiahli unikátne výsledky, ale aj bežnými ľuďmi, ktorí toto prúdenie pozitívneho, optimálneho zveľaďovania ďalej posilňujú.


KRÁSA A ZDRAVIE

OCHORENIA A PRÍZNAKY


- TABUĽKA: prípravky+odborné články+účinné látky+skúsenosti

Dopočuli ste sa už o tom, že....

....., že pravidelná konzumácia sušených marhúľ a ich jadier (Amygdalín B17) je to najlepšie, čo môžete pre svoje zdravie urobiť? Dodávajú ľudskému telu veľa minerálnych látok, najmä horčík a kálium, kyselina listová, amygdalín...Nasadzovanie Vitamínu B17 v biologickej rakovinovej terapii zo 70. rokoch potvrdili jednoznačný účinok amygdalínu pri nádrových ochoreniach. Vedeli ste, že je dôležité amygdalín konzumovať i s enzýmovým preparátom?

 Zdroj: Kniha "Rakovina-prečo stále zomierame bez spoznania pravdy"
Autor: Phillip Day
Video: Mudr. Karel Erben o látke Amygdalín B17

__________________________________________________________________

......, že telo produkuje viac než 20 rôznych tráviacich enzýmov? Možné príčiny ich nedostatku sú problémy s jedným  z orgánov, ako žlčník alebo pankreas. Medzi časté genetické ochorenia človeka patria poruchy látkovej premeny-enzymopatia. Ak pri tvorbe alebo aktivite enzýmov nastane porucha, v tele sa začnú hromadiť produkty látkovej premeny alebo vznikne koncový produkt reakcií. Takéto poruchy zapríčiňujú vznik ochorení. Varenie zabíja všetky enzými v jedle, preto je potrebné  zaradiť do jedálnička aj surovú zeleninu. Rýchlosť zmeny zdravotného stavu je niečo individuálne a závislé od množstva enzýmov a vitamínov, ktoré sa touto cestou majú možnosť do tela opäť dostať.

Zdroj: Kniha "Vitamíny, Minerály a Enzýmy v našej stravě"
Autor: Martin Janek, Stanislav Muntág

__________________________________________________________________

........, že Beta-glukán je známy ako "modifikátor biologickej odozvy" a je schopný aktivovať imunitný systém? Jedná sa o komplexné molekuly sacharidov nachádzajúce sa v bunkovej stene niektorých kvasiniek a húb. Beta-glukán prechádza črevom a pripája sa na receptory makrofágov (biele krvinky imunitného systému). Mnohé štúdie preukázali, že účinná forma beta-glukánu je práve perorálnym spôsobom. Niekoľko pacientov uviedlo, že podľa ich názoru, že užívaním Beta-glukánu malo za následok zníženie príznakov onkologického ochorenia.

Zdroj: Kniha: "Beta-glucan´s secrets!"
Autors: Beth M. Ley

__________________________________________________________________

........., že DMAE je kvapalná organická zlúčenina, ktorá sa prirodzene tvorí v mozgu a tiež ju môžme nájsť v sardinkách, sardelách, chobotniciach a v losose? Dostať ju kúpiť v predajniach s doplnkami výživy ako prípravok, ktorý zvyšuje funkciu mozgu a nálady. V medicíne sa DMAE používa na liečbu centrálneho systému a predovšetkým mozgu.

Výhody DMAE: zlepšuje pamäť, koncentráciu a duševné funkcie. Dr. Periccone tvrdí, že znižuje úzkosť, zvyšuje účinky dopamínu a energiu. Zároveň DMAE propraguje ako prípravok v boji proti vráskam a výskytu jemných rýh. Štúdia z roku 2005 preukázala, že spotrebiteľské produkty starostlivosti o pleť, ktoré obsahujú DMAE môžu mať protizápalové účinky, zlepšujú pevnosť pokožky a svalový tonus.

Dávajte si však pozor pri príliž vysoke dávke DMAE, ktorá vedie k nespavosti, bolestiam hlavy a svalovému napätiu. Dr. Perricone uvádza, že odporúčaná dávka je medzi 100mg-300mg za deň.

V časopise Calgary Herald bol článok s farmakológom Franciosom Marceau-om z Univerzity Laval v Quebecu, ktorý zistil, že kožné bunky vystavené DMAE sa nafúkli, čo vysvetluje schopnosť DMAE spevniť pokožku.

Zdroj: Kniha: "Doctor´s Guide to Natural Medicine: The complete and easy to use Natural Health Reference from a Medical Doctor´s Perspective"
Autor: Paul Barney

_________________________________________________________________________________________

......., že Maca, tiež známa ako peruánsky ženšeň je obľúbená bylina v Južnej Amerike na zvyšenie sexuálnej túžby u mužov a žien? Vedecky je dokázané, že je výborným afrodiziakom, zvyšuje mužské i ženské libido, zmierňuje niektoré post-symptómy menopauzy bez vedľajších účinkov. Zvyšuje sexuálnu túžbu bez toho, aby obplyvňovala hladiny pohlavných hormónov. V roku 2001, Asian journal of Andrology zverejnila štúdiu o tom, že u mužov napomáha pri pohyblivosti spermií a ich počte. O rok neskôr. chceli vedci zistiť č zýšenie sexuálnej túžby je tiež ovplyvnené účinkami Maca. Po ôsmych  týždňoch muži zaznamenali zlepšenie ich sexuálnej túžby, pričom nedošlo k žiadnej zmene v hormonálnych hladinách. Maca zlepšuje sexuálnu dysfunkciu u žien po menopauze a zvyšuje ich libido. CNS Neuroscience a Therapeutics zverejnila štúdiu špeciálne zameranú na ženy, ktoré zažívali sexuálne dysfunkcie kvôli užívaniu antidepresív, u pacientiek užívajúcich 3000mg Maca denne sa výrazne znížila sexuálna dysfunkcia a prišlo k výraznému zvýšeniu sexuálneho libida.

Zdroj: Kniha: "Maca!: Adaptogen and Hormonal Regulator"
Autor: Beth M. Ley, Ph.D.

_________________________________________________________________________________________

........., že menopauza môže spôsobiť rad závažnejších problémov? Poruchy nálad, vaginálna suchosť, poruchy spánku, návaly horúčavy...no mnoho žien si to vôbec neuvedomuje, nepridávajte sa k nim a stavte na prírodné byliny spolu s cvičením a zdravou stravou môžu Vaše telo priviesť do rovnováhy. Black Cohosh obsahuje fytoestrogény, ktoré pomáhajú pri menopaze, a fungujú veľmi podobne ako prirodzený estrogén. Vplýva na hypotalamus, ktorý je umiestnený v spodnej časti mozgu a regulujte telesnú teplotu, produkciu hormónov a ďalšie funkcie spojené s menopauzou. Dong Quai (angelica Sinensis) pri liečbe príznakov menopauzy. Medzi jej výhody patrí zníženie návalov tepla, zmeny nálad, úzkosti a vagnálnej suchosti. Maca pomáha vyrovnávať progesterón a estrogén, ako aj ďalšie hormóny na zmiernenie príznakov a podporuje optimálne zdravie. Zároveň môže obnoviť sexuálny apetít, ktorý sa stráca počas menopauzy, posilňuje pamäť a znižuje účinky osteoporózy.

Zdroj: Kniha: "The Healing Power of Chinese Herbs and Medical Recipes"
Autor: Joseph P. Hou, Youyu Jin

_________________________________________________________________________________________

..........., že Pycnogenol je antioxidant bohatý na živiny a lisuje sa z kôry francúzskej borovice a používa sa tiež pri liečbe astmy, bolestiach kĺbov, osteoartritídy, poruchách pozornosti s hyperaktivitou a pri chronických žilových ochoreniach? Podľa štúdie publikovanej v časopise Journal of Fytotherapy, výskum zistil, že Pycnogenol je schopný znížiť osteoartrózu, bolesti kĺbov a rôzne iné chronické bolesti. Mnoho ľudí trpiacich astmou mali s užívaním Pycnogenolu tiež veľký úspech. Mnoho detí s astmou, ktoré užívali Pycnogenol mohli prerušiť používanie svojich záchranných inhalátorov vďaka dramatickému zlepšeniu. Deti s hyperaktivitou zaznamenali jeho účinky už po 4 týždňoch užívania, tiež bolo pozorvané, že sa im značne zlepšila pozornosť, vizualizácia, koordinácia a koncentrácia. Výskumníci v Nemecku skúmali 20 zdravých žien vo veku od 55-68 rokov. Účastníčky dostali 75mg Pycnogenolu denne po dobu 12 týždňov. Hydratácia pokožky, elasticita kože a jej únava boli hodnotené na začiatku  procesu, po 6 týždňoch a na konci procesu. Výsledky boli publikované v časopise Farmakológie a Fyziológie kože, že užívanie tejto účinnej látky pomohlo zlepšiť vzhľad kože v niekoľkých rôznych častiach. Elasticita kože stúpla o 25%, hydratácia kože o 8%- jeho účinky boli viditeľné predovšetkým u žien, ktoré mali veľmi suchú pokožku. Kožné vrásky sa znížili o 3% a hebkosť pokožky stúpla o 6%. Okrem toho bolo preukázané, že Pycnogenol zvyšuje produkciu kyseliny hyalurónovej až o 44%.

Zdroj: Kniha: "Pycnogenol Miracle Antioxidant"
Autor: Rita Elkins, Louise Tenney

_________________________________________________________________________________________

.............., že CLA (Konjugovaná kyselina linolová) je možné nájsť v živočíšnych produktoch?Starí Izraeliti, ktorí konzumovali až 50% jahňaciny boli jednou z najzdravších kultúr na svete. Tieto zvieratá boli kŕmené výhradne na tráve a zelených rastlinách. Zahŕňajú tak bohatú škálu Omega 3 mastných kyselín, bielkovín, Vitamínu E, B12, Tiamínu, Riboflavínu, Kreatínu, železa a zinku, avšak najdôležitejších zo všetkých je CLA. V roku 1979 vedci z University of Wisconsin zistili, že extrakt z hovädzieho mäsa mal významné anti-karcionogénne funkcie, ale až v roku 1987 sa zistilo, že tieto výhody poskytovala práve CLA. Jednou z najdôležitejších vlastností CLA je schopnosť potláčať zápalové prostaglandíny ako PGE2- blokovanie tejto látky znižuje zápal kĺbov, svalov, kostí, orgánov a mozgu, čo vedie k zdravšiemu telu a mozgu. Ďalšie štúdie preukázali, že konzumácia CLA dlhšie ako 8 týždňov, má významný vplyv na cirkuláciu inzulínu a glukózy v krvi, urýchľuje látkovú premenu a zvyšuje proces rozpadu tuku.

Zdroj: Kniha: "CLA: Conjugated Linoleic Acid"
Autor: Lane Williams

_________________________________________________________________________________________

..............., že nedostatok Taurínu môže oslabiť imunitný systém a doplnkový Taurín môže dokonca zvýšiť počet bielych krviniek aj počas chemoterapie? Taurín je zaručená ochrana orgánov počas oxidatívneho stresu a poranenia, a je mocným ochrancom srdca. Vedci v Číne zistili, že Taurín hrá dôležitú úlohu vo funkcii leukocytov, bielych krviniek v krvi, ktoré sú chrbticou imunitného systému. Dve ďalšie štúdie o Tauríne zdôrazňujú, že je schopný pôsobiť ako veľmi dôležitý antioxidant. Iní výskumníci v Číne študovali schopnosť Taurínu sa efektívne vysporiafať s vyvolanými reaktívnymi kyslíkovými radikálmi, ktoré môžu byť veľmi škodlivé pri obličkových bunkách. Lečba Taurínom zmierňuje oxidatívne poškodenie obličiek. Natural News nedávno zverejnili článok podčiarknutý výskumníkom Dr. George-om Eby-m, ktorý preukázal, že Taurín účinne zabraňuje srdcovej arytmie. Okrem toho, Taurín pôsobí ako neurotransmiter v mozgu, kde je pôsobí ako druhá najdôležitejšia aminokyselina, tiež chráni a stabilizuje krehké membrány mozgových buniek.

Zdroj: Kniha: "The Biology of Taurine: Methods and Mechanism"
Autor: Ryan J. Huxtable, F. Franconi, A. Giotti

_________________________________________________________________________________________

................, že počas prázdnin, ľudia zúfalo hľadajú potraviny, ktoré uspokoja ich chuť na sladké bez pridania ďalších centimetrov okolo ich pása? Stévia by mohla byť skvelou odpoveďou nie len pri strate či udržiavaní hmotosti, ale aj pri iných zdravotných broblémoch.

Prírodné sladidlo, tzv. Stévia, je vyrobená z listov rastliny Stévia. Tieto malé listy sú veľmi sladké a neobsahujú žiadne kalórie či cukor. Plus je Stévia skvelou náhradou umelých sladidiel. Webmd.com uvádza:"Stévia bola bezpečne používaná v oblasti výskumu v dávkach až 1500mg denne po dobu 2 rokov, a vzhľadom na to, že je 300-400 krát sladšia ako cukor, väčšina ľudí ani nie je schopná skonzumovať 1500mg na celý týždeň!"

Ak chcete schudnúť, musíte spáliť viac kalórií- Stévia neobsahuje kalórie a nezvyšuje ani hladinu cukru v krvi. Ak niekto začal používať toto sladidlo, mohol jasne vidieť pokles zubného kazu. Nemyslíte si, že toľko cukru akonzumujete? Začnite sledovať to, čo jete. Pozrite si etikety potravín, kde sa pridáva cukor, fruktóza, ovocný cukrový sirup. Zoznam potravín s vysokohou hladinou cukru: kečup, pečená fazuľa, smotanové náhrady, šalátové dresingy, spracované džúsy, atď...

Webmd.com tiež naznačuje, že by Stévia mohla znížiť vysoký krvný tlak pomocou 750-1500mg každý deň. Ak väčšina ľudí odstráni limonádu a namiesto nej použije Stéviu, môžu mať väčšiu šancu na zníženie krvného tlaku v budúcnosti. Webmd.com tiež upozorňuje na ďalší výskum, ktorý odhaľuje, že 1000mg Stévie denne by mohla znížiť hladinu cukru v krvi o 18%.

Ako Stéviu používať? Existuje mnoho potravín, ktoré denne používame a môžu byť dochutené Stéviou, namiesto iných škodlivých a rafinovaných sladidiel.Napríklad domáce špagety- omáčka na ne, môže byť ľahko osladená Stéviou. Alebo si roztlačte do vody citrónovú šťavu a pridajte trocha Stévie a máte osviežujúcu nízkokalorickú limonádu.

Zdroj: Kniha: "Stevia: The Genus Stevia"
Autor: A. Douglas Konghorn

_________________________________________________________________________________________

................, že sa Yucca používala po stáročia ako hlavné jedlo u Indiánov na Juhozápade Ameriky? V štúdii Bingham-Bellew bolo 165 obetiam artritídy- vo veku 11-92 rokov podávaných až 8 extraktov z Yucca denne po dobu piatich mesiacov. Výsledky: 49% pacientov potvrdilo, že tablety z Yucca mali priaznivý vplyv na ich symptómy. Ale 60% zo všetkých pacientov, ktorí dostavli extrakt z Yucca potvrdili, že majú menšie opuchy, bolesti a stuhnutosť.

Dr. Bingham, ktorý liečil viac ako 1000 pacientov Yuccou počas posledných dvoch rokov hovorí, že ľudia ktorí trpia gastrointestinálnymi problémami a artritídou dosiahli vďaka užívaniu Yucca obrovský zdravotný úspech a zdá sa, že sa tabletky zdajú byť účinné aj pri liečbe niektorých pacientov, ktorí mali chronické bolesti hlavy či obrovské bolesti kĺbov. Navyše jedna vec je istá, vyskúšanie tabliet Yucca nemôže ublížiť, podľa Dr. Bingham-a, neexistuje žiadne nebezpečenstvo vzniku alergických reakcií (alebo problémy pri užívaní Yucca a iných liekov).

Zdroj: Kniha: "Effects of Yucca Shidigera Plant Extract"
Autor: J. Mullally

_________________________________________________________________________________________

..................., že so zvyšujúcim sa vekom, vlasy čoraz viac vypadávajú? Je to spôsobené ciruláciou alebo hormónmi. Tiež lieky, vrátane steroidov, môžu spôsobiť vypadávanie vlasov, tiež bakteriálne innfekcia, nedostatok vitamínov, niektoré vlasové kúry- ako je farbenie vlasov a trvalá ondulácia. Aj vďaka genetike strácate vlasy, ale mnoho vitamínov a živín môže tento proces spomaliť alebo dokonca zaručiť, aby Vám vlasy znova začali rásť.

Vitamín C zabraňuje vypadávaniu vlasov, pretože pôsobí ako antioxidant, odporúčaná dávka je 500 až 1000mg dvkrát denne.

Omega 3 mastné kyseliny je zdravá forma kyselina vyskytujúca sa v rybách. Odporúčaná dávka je jedna polievková lyžica rybieho tuku denne.

Lyzín je aminokyselina a jedným zo stavebných prvkov bielkovín- navrhovaná dávka je 500 až 1000mg denne.

Vitamín B znižuje stres, ktorý spôsobuje vypadávanie vlasov. Najlepšie je brať ich komplex, kde sú všetky B vitamíny vzájomne skombinované.

Vitamín D je vlastne hormón, ktorý sa používa proti vypadávaniu vlasov. Odporúčaná denná dávka je 400mcg dene, ale výskum pred nedávnom naznačuje, že denný príjem môže byť až 4000mcg denne.

Vitamín A stimuluje vlasový folikul. Veľmi dobrým zdrojom Vitamínu A je mrkva, rovnako ako ostatná tmavo zelená a červená zelenina.

Vitamín E je dôežitý pre cirkuláciu krvi v tele. Zvýšená cirkulácia zlepšuje telesnú schopnosť tvorby nových vlasov. Odporúčaná denná dávka je 400mcg denne. Ruzpustené tablety Vitamínu E môžu byť tiež aplikované na vlasy a na pokožku hlavy, ako vlasové tonikum pri suchých vlasoch. Lokálna aplikácia tiež priamo stimuluje kapiláry na vlasovú pokožku a pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov.

Zdroj: Kniha: "25 Ways to Hair Loss"
Autor: A. Lolyd

_________________________________________________________________________________________

........, že jedno z najlepšie strážených tajomstiev na prírodnej báze, ako udržať pokožku mladistvú, je Kyselina Hyalurónová? Kyselina Hyalurónová (tiež známa ako sodná soľ Kyseliny Hyalurónovej), sa prirodzene vyskytuje v našej pokožke a kĺboch. Keď starneme, naše telo produkuje menej Kyseliny Hylaurónovej, čo ovplyvňuje vznik jemných vrások a vŕzgajúcich kĺbov v kolenách. Tajomstvo Kyseliny Hyalurónovej je v tom, že hlboko preniká do pokožky a je nositeľom vlhkosti. Pri aplikácii na pokožku pomáha bunkám pokožky absorbovať a udržovať vlhkosť. Dodáva tak Vašej pokožke jemnosť a vláčnu žiaru mladosti, ktorá jej chýba. Kyselina Hyalurónová je veľmi jemná a pre pleť výživná, je taká jemná, že je ideálna aj pre citlivú pokožku. Kyselina Hyalurónová je i vo forme tabliet, ktoré sa používajú pri doplnení spojivového tkaniva pre tých, ktorí trpia bolesťami kĺbov. No rovnako zlepšujú aj stav pokožky, môže to trvať niekoľko týždňov, než sa dostavia výsledky. Pre viditeľné výsledky, si tablety rozpustite v horúcej vode a aplikujte na pokožku lokálne aspoň raz denne. Postupom času budete zlešpenie vašej pokožky vidieť každý deň a užívanie Kyseliny Hyalurónovej sa stane súčasťou vášho denného režimu čím sa zvýšia dlhodobé výsledy.

Zdroj: Kniha :"Cosmetic Dermatology"
Autor: Cheryl M. Brugess

_________________________________________________________________________________________

.........., že L-Tyrozín je jedným z dvadsiatich aminokyselín, ktoré bunky v tele potrebujú k syntéze bielkovín? Aminokyseliny sú často označované ako " proteíny stavebných blokov . " Proteíny sú tvorené dlhými reťazcami aminokyselín , ktoré poháňajú vaše telo ako "motor" pre vytvorenie a rast svalov, tkanív, regulujú enzýmy a pomáhajú orgánok, ktoré sú zodpovedné za vytváranie a reguláciu hormónov, vrátane nadobličiek, štítnej žľazy a hypofýzy. V skutočnosti je L-Tyrozín zapojený v štruktúre takmer každého proteínu v tele. Pomáha tiež produkovať melanín, pigment zodpovedný za farbu vlasov a pleti. Jedinečnú úlohu ale zohráva vo funkcii mozgu, pretože je stavebným kameňom pre neurotransmitér dopamín, adrenalín a noradrenalín. (Neurotransmitery sú chemické látky, ktoré pomáhajú nervovým bunkám komunikovať, ovplyvňujú náladu a sú absolútne nevyhnutné pre optimálne kognitívne funkcie. Majú vplyv na vašu schopnosť spať, na vašu náladu, sústredenie a vaše schopnosti v účení sa.)

Faktom však je, že naše telo často nedokáže vyrábať dostatočné množstvo L-Tyrozínu a iných "menej podstatných" aminokyselín, ak nie sú naše "motory" správne udržiavané. Rovnako ako naše vozidlá, naše telá tiež zlyhávajú, pokiaľ nie sú udržiavané pomocou správnej výživy. Mnoho výskumníkov verí, že L-Tyrozín môže pomôcť ľuďom, ktorí trpia extrémnym stresom, ako je strata milovanej osoby, strata zamestnania, finančné problémy, choroby, veľmi náročná práca, atď.

Vojenský záujem o účinky nutričných faktorov na kognitívne funkcie podnietilo výskum na rôzne zložky potravín, vrátane aminokyseliny L-Tyrozín. Výskum bol zameraný na užitočnosť rôznych zlúčenín vo vojenských aplikáciách, ako je bdelosť, ostražitosť a odolnosť voči stresu.

Ďalší výskum sa zaoberal vplyvom L-Tyrozínu pri: postmenštruačnom syndróme (PMS), Parkinsonovej chorobe, syndróme chronickej únavy, únavy nadobličiek, narkolepsii, alkoholizme, Alzheimerovej chorobe, kardiovaskulárnych ochoreniach, artritíde, impotencii, strate libida, schizofrénii a pri potláčaní chuti do jedla.

Vo všetkých prípadoch bolo preukázané, že L-Tyrozín má významný vplyv na všetky aspekty spomenutých ochorení.

Zdroj: Kniha :"Tyrosine Hydroxylase"
Autor: Makoto Naoi, S. H. Parvez

_________________________________________________________________________________________

Dopočuli ste sa už o tom, ako možno zastaviť rakovinu? V roku 1991 Dr. Matthias Rath zistil, že aminokyselina lyzín v kombinácii s Vitamínom C inhibujú pôsobenie proteáz. Na jar roku 2002, on a jeho výskumný tým oznámil, že pridanie aminokyseliny prolínu a extrakt zo zeleného čaju, čím došlo k ochrane kolagénu-spojivového tkaniva.

Ako aktívne bojovať proti rakovine v 6 bodoch:

1. Jadro živiny v režime zastaviť šírenie nádorových buniek tým, že zabráni pôsobeniu proteázy. Inými slovami, molekuly proteáz sú neutralizované zložky, ktoré pôsobia ako "návnada" pre nautralizáciu proteáz, a tak sú udržiavané pred zničením kolagénu v živom tkanive. Rakovinové bunky sa potom stávajú izolované, čím sa nemôžu ďalej reprodukovať alebo šíriť.

2. Režim buduje a posilňuje imunitný systém tým, že dodáva suroviny pre vytváranie zdravých bielych krviniek, ktoré identifikujú priestor a ničia tak nezdravé a rakovinové bunky.

3. Režim obsahuje dve známe selektívne chemoterapeutiká. Na rozdiel od tých farmaeceutických ako je tamoxifén alebo radiačná terapia, ktoré sú toxické pre všetkybunky v tele, tieto sa zameriavjú len na rakovinové bunky. Spúšťajú mechanizmus zvaný apoptóza-programovaná bunková smrť-ale len v rakovinových bunkách, a sú úplne bezpečné pre normálne bunky.

4. Antioxidanty v režime pôsobia ako toxín "hubky". Často sú príčinou rakoviny-toxické chemikálie, - ktoré sú stále prítomné v tele, a rakoviné bunky tiež rodukujú toxíny (iné ako proteázy), ktoré mlžu zničiť iné bunky. Antioxidanty priamo neutralizujú niektoré z týchto toxínov na neškodné chemické látky, (ktoré sú následne vylučované), alebo pomáhajú detoxikovať iné mechanizmy v tele, ako napríklad v pečeni.

5. Kľúčové komponenty v režime rýchlo obnovujú a regenerujú spojivové tkanivo-kolagén,- ktorý je ničený nádorovými bunkami.

6. Režim poskytuje dostatočné živiny-vitamíny a minerály- na obnovenie normálneho bunkového metabolizmu. Tieto živiny bývajú často nedostatkom u pacientov s nádorovým ochorením. Stručne povedané, tento protirakovinový liek je unikátny v tom, že využíva prírodné živiny k posilneniu tela a k schopnosti regenerácie.

Zdroj: Kniha :"Cure Your Cancer: Your Guide to the Internet"
Autor: Dr. Matthias Rath

_________________________________________________________________________________________

freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom