Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Zlavy a akcie

ZĽAVY A AKCIE


Je to pravda, toxíny sa nachádzajú v našej potrave, vode, vo vzduchu, ktorý dýchame,...Nemôžeme im uniknúť. Smutné, ale pravdivé- žijeme v toxickom svete, ktorý má veľký vplyv na naše zdravie. Niektorí hovoria, že sa telo detoxikuje samo, a má dostatočné množstvo vitamínov a minerálov, ktoré potrebuje pre jeho fungovanie. A majú pravdu...do určitej miery...v dokonalom svete. Ak by naše životné prostredie, naše potraviny, naša voda, nebola tak znečistená, potom áno, mohli by sme sa spoľahnúť na naše telo a nechať ho robiť to, čo vie najlepšie. Ale keďže nežijeme v dokonalom svete, pripravili sme si pre Vás ten najlepší výber doplnkov výživy zameraných na zdravie a krásu za mimoriadne nízke ceny.

Prevencia zdravia za pomoci doplnkov výživy je navyše lacnejšou variantou ako samotná liečba, a to je práve dôvod, prečo ponúkame zľavy na vybrané doplnky výživy, ktoré Vám nevypália dieru do vrecka, ale umožnia Vám byť plný zdravia a krásy.Ako sa účinne chrániť a brániť?

Chrípka- kašel- prechladnutie- angína- výber najdôležitejších dolnkov výžvy s 10% zľavou! viac info.

29.1 €
OBLIČKY- výber doplnkov výživy so 7% zľavou!

Energia obdobia zimy je definovaná ako voda. K elementu vody patrí jangový orgán - močový mechúr a jinový – obličky, ktoré nemôžu správne fungovať bez striedajúceho sa primeraného chladu a tepla. viac info.

balenie 3 prípravky - 41.3 € | 31.8 €
SLIZNICA - ZOSTAVA PRÍPRAVKOV

Sliznica- Chronické problémy- opuchy a priebežné smrkanie,suchý nos,zápaly prínosových dutí,... viac info.

balenie 1 prípravok - 14.1 € | 10.8 €
ZOSTAVA NA NÍZKY TLAK

V dôsledku zníženého tlaku krvi je znížené aj prekrvenie mozgu, čo sa prejavuje závraťami, poruchami videnia alebo stratou vedomia. Pokiaľ je zníženie tlaku krvi závažné a trvá dlhší čas, môže dôjsť aj k poruchám funkcie niektorých orgánov (srdce, obličky viac info.

balenie 2 prípravky - 15.9 € | 11.1 €
VYSOKÝ KRVNÝ TLAK- ZOSTAVA PRÍPRAVKOV

Vysoký krvný tlak – hypertenzia – nie je nervové napätie. Ľudia, ktorí majú vysoký krvný tlak, nemusia byť napätí, vystresovaní, alebo nervózni. V skutočnosti môžete mať vysoký krvný tlak a nemusíte o tom vôbec vedieť. Vysoký krvný tlak zvyčajne často viac info.

balenie 3 prípravky - 26.3 € | 20.8 €
AKCIA 1+1 ZDARMA. Do konca roka 2016!

Najvýhodnejšie ponuky. K zakúpenému výrobku dostávate ďalší úplne zdarma. Nájdete tu akcie na rôzne druhy doplnkov výživy či už na vitamíny, minerály, aminokyseliny, spaľovače tukov a mnoho iných kategórií.


1+1 Zdarma! FUCOIDAN 100tbl. + DENTOREMIN 60tbl. 1- VÝPREDAJ!

Dopnok výživy na podporu správneho fungovania imunitného systému a ochranu zdravia pečene a obličiek. viac info.

balenie 100tbl. - 19.2 € | 16 €
1+1 Zdarma! HCA SPAĽOVAČ 60tbl. + DENTOREMIN 60tbl. - VÝPREDAJ!

Doplnok výživy s CLA, ktorá prispieva k normálnej hladiny cholesterolu v krvi a s Garcinia Cambogia, ktorá sa používa na podporu životnej energie a vitality. viac info.

balenie 60tbl. - 13.1 € | 10 €
1+1 Zdarma! PAU D´ARCO 100tbl. + DENTOREMIN 1 60tbl. - VÝPREDAJ!

Doplnok výživy na podporu správneho fungovania imunitného systému. viac info.

balenie 100tbl. - 13.4 € | 10.1 €
freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom