Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Lekarne ponuka surovin, premixov, vyroba premixov, doplnkov vyzivy, vyhodna ekonomicka spolupraca. Dodavky priamo do lekarne.

TACHYON TECHNOLOGY  PHARM. spol.s.r.o.
Slovenský výrobca najširšieho sortimentu
doplnkov výživy a dodávateľ surovín za najnižšie ceny

PONUKA SPOLUPRÁCE S VYSOKÝM EKONOMICKÝM PRÍNOSOM PRE LEKÁRNE


  • Doplnky výživy a farmaceutické suroviny pre prípravne lekární

  • Suroviny pre prípravovne v lekárňach


Lekárňam ponúkame výhodné dodávky vo pharma kvalite a v kvalite pre doplnky výživy v malých originálnych baleniach podľa požiadaviek lekárne, pre prípravovne liekov a doplnkového sortimentu za najnižšie ceny.
Jedná sa o výber cca 100 druhov najžiadanejších doplnkov výživy a 200 druhov najpoužívanejších surovín využívaných v lekárenských prípravniach, čím lekáreň získa možnosť mnohé, drahšie, prípravky nahradiť prípravkom skompletovaným vo svojej prípravovni.
Tento výber surovín je koncipovaný aj pre výrobcov doplnkov výživy, a na veterinárne, laboratórne a potravinárske účely, podľa ich požiadaviek z hľadiska záujmu na trhu.


Samostatné dodávky surovín a premixov účinných látok dodávame podľa potreby lekárne:


  • jednotlivé účinné látky

  • namiešaný premix účinných látok

  • stabletovaný premix účinných látok nabalený do liekoviek(ako príklad

    možno uviesť napr. enzýmovú zostavu alebo rutín s B-vitamínmi namiešaný

    a natabletovaný podla požiadavky z prípravne lekárne


Dodanie: Suroviny podľa vašich požiadaviek - či už vo forme čistých surovín, premixov vo forme granulátu alebo tabliet vám môžeme dodávať kuriérom do 24 hod. spolu s vybranými doplnkami výživy.

Keďže podobné požiadavky má viacej prípravní v jednotlivých lekárňach, je možne si objednať aj malé množstvá pre jednotlivých zákazníkov. Jedná sa len o úpravu suroviny, na ktorú máme ako výrobca doplnkov výživy a nákupca surovín oprávnenie z Úradu verejného zdravotníctva.


  • Kvalitu a žiadanosť surovín overujeme priamo pri výrobe nášho výberu 100 naj doplnkov výživy. S dodávateľmi mnohých surovín a posudzovaním ich kvality máme dlhoročné skúsenosti.
Zoznam:
2. Zoznam najpredávanejších doplnkov výživy do Vašej predajne- nižšie:
Leták- strana 1Leták- strana 1Leták- strana 1
Leták- strana 1 

Konkrétne podmienky a výšku zľavy si môžte dohodnúť priamo s pracovníkom Tachyon Technology Pharm na tel. 00421 254 777 817, 0917 632 452 alebo 0904 134 645.


freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom