Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
Videa, prednasky - Zaujimavosti zo sveta, zdravy zivotny styl Strava, pranicka vyziva Henri Monfort, zdravie, krasa

Tachyon Technology pharm. spol.s.r.o. Vám ponúka i výber zaujímavých prednášok, zaujímavostí zo sveta, zdravého životného štýlu, zdraví a kráse.


WORKSHOPY PREDNÁŠKY- SO SLOVENSKÝM PRÁNIKOM PETROM STARCOM V HOTELI GALÉRIA- sledujte nás i naďalej a nezmeškajte jeho ďalšiu prednášku o pránickej výžive.


___________________________________________________________________________

MIRO VESELÝ:

Spisovateľ Miro Veselý sa od roku 1997 venuje internetu, na prelome tisícročí písal web s tipmi ako fotografovať, v tom čase bol tučný. V roku 2004 schudol a napísal o tom knihu: " Ako som schudol 35kg." Keďže mal úspech, vydal aj knihu o chudnutí. Neskôr vznikli ďalšie knihy a weby.

Nižšie uvedené video je o chudnutí a chuti na sladké. Urobte si pohodlie a pozrite si stručné video v podaní Mira Veselého:

Princíp: "daj a dostaneš"

___________________________________________________________________________

MUDr. IGOR BUKOVSKÝ, PhD.:

 Je slovenský lekár, ktorý sa od roku 1992 venuje otázkam výživy a trendom v oblasti zdraviu prospešnej životosprávy. Absolvoval lekársku fakultu na Jeseniovej fakulte v Martine a lekársku fakultu Univerzity Komneského v Bratislave. V roku 2004 otvoril Ambulanciu klinickej výživy v Bratislave a vydal niekoľko vlastných kníh.

Tachyon Technology Vám uvádza do pozornosti jeho prednášku "Ako viac jesť a menej vážiť". Príjemné sledovanie:

____________________________________________________________________________

MUDr. KAREL ERBEN:

Narodený v roku 1932: "Moja práca lekára nebola zaujímavá, ale skutočnúzaujímavosť nadobudla po roku 1990, kde som začal meniť špecializáciu na prevenciu karidiovaskulárnych ochorení. Tá ma doviedla k poznatkom o homocysteíne a s ním k zoznámeniu sa s vedeckými prácani, ktoré znamenali objav príčiny civilizačných chorôb. Kvôli lekárksym kolegom upresňujem, že cesta k porozumeniu homocysteínu vo vzťahu ku vzniku civilizačných chorôb ma viedla cez návrat-na začiatok štúdia medicíny s nutným zoznámením sa s novo-objavenými biochemickými procesmi, a na ich bezporuchovým chodom, na ktorom závisí ľudské zdravie. Môj príspevok k objavu mal podobné zhrnutie a roztriedenie nahromadených poznatkov. Asi si môžem pripisovať autorstvo pri formulovaní "Obecné teórie vzniku civilizačných chorôb". Môj posledný silný zážitok je z nedávnej doby, kde sa jeden pacient v poradni rozčúlil kvôli tomu, že Ministerstvo zdravotníctva odmieta jednať o využívaní objavu príčiny civilizačných chorôb v zdravotníctve, poto, úplne konštruktívne pokračoval, že ten objav sa nepodarilo farmaceutickým firmám utajiť a my teda nepotrebujeme Ministerstvo zdravotníctva a nič z toho čo reprezentuje, pretože si môžeme vytvoriť Pararélnu starostlivosť o zdravie a takmer nezávisle sa starať o svoje zdravie a tiež o zdravie našich najbližších"

Tachyon Technology Vám uvádza do pozornosti jeho prednášku "". Príjemné sledovanie:

___________________________________________________________________________

Toto video pojednáva o tom, ako možno zastaviť pôsobenie rakoviny. V roku 1991 Dr. Matthias Rath zistil, že aminokyselina lyzín v kombinácii s Vitamínom C inhibujú pôsobenie proteáz. Na jar roku 2002, on a jeho výskumný tým oznámil, že pridanie aminokyseliny prolínu a extrakt zo zeleného čaju, čím došlo k ochrane kolagénu-spojivového tkaniva.

Ako aktívne bojovať proti rakovine v 6 bodoch:

1. Jadro živiny v režime zastaviť šírenie nádorových buniek tým, že zabráni pôsobeniu proteázy. Inými slovami, molekuly proteáz sú neutralizované zložky, ktoré pôsobia ako "návnada" pre nautralizáciu proteáz, a tak sú udržiavané pred zničením kolagénu v živom tkanive. Rakovinové bunky sa potom stávajú izolované, čím sa nemôžu ďalej reprodukovať alebo šíriť.

2. Režim buduje a posilňuje imunitný systém tým, že dodáva suroviny pre vytváranie zdravých bielych krviniek, ktoré identifikujú priestor a ničia tak nezdravé a rakovinové bunky.

3. Režim obsahuje dve známe selektívne chemoterapeutiká. Na rozdiel od tých farmaeceutických ako je tamoxifén alebo radiačná terapia, ktoré sú toxické pre všetkybunky v tele, tieto sa zameriavjú len na rakovinové bunky. Spúšťajú mechanizmus zvaný apoptóza-programovaná bunková smrť-ale len v rakovinových bunkách, a sú úplne bezpečné pre normálne bunky.

4. Antioxidanty v režime pôsobia ako toxín "hubky". Často sú príčinou rakoviny-toxické chemikálie, - ktoré sú stále prítomné v tele, a rakoviné bunky tiež rodukujú toxíny (iné ako proteázy), ktoré mlžu zničiť iné bunky. Antioxidanty priamo neutralizujú niektoré z týchto toxínov na neškodné chemické látky, (ktoré sú následne vylučované), alebo pomáhajú detoxikovať iné mechanizmy v tele, ako napríklad v pečeni.

5. Kľúčové komponenty v režime rýchlo obnovujú a regenerujú spojivové tkanivo-kolagén,- ktorý je ničený nádorovými bunkami.

6. Režim poskytuje dostatočné živiny-vitamíny a minerály- na obnovenie normálneho bunkového metabolizmu. Tieto živiny bývajú často nedostatkom u pacientov s nádorovým ochorením. Stručne povedané, tento protirakovinový liek je unikátny v tom, že využíva prírodné živiny k posilneniu tela a k schopnosti regenerácie.

freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom