Môj košík
Slovensky English Deutsch Česky Polski Magyar Russian >:   
VÔNE/ VÝPREDAJ/ ŠPECIÁLNE AKCIE/ SÚŤAŽE

VÔNE- NOVINKA

V ponuke viac ako 100 druhov vôní. Vône sú využívané hlavne ako princíp fungovania vôní na spúšťanie pozitívneho správania.

Dajú sa získať pre vlastnú spotrebu pre osveženie hotelov, kancelárií, bytov, obchodných priestorov, vhodné ako prísada pri tepovaní či praní, prípadne na miešanie parfémov, na aktívne rozvíjanie mužského a ženského rozmeru osobnosti a zvýaznenie mužnosti a ženskosti. Parfémy využívajú kúzlo vôní prehĺbené vonným a regeneračným posolstvom bylín na zvyšovanie osobnej dokonalosti.

Vyskúšajte nový osobný PARFUM: Jasmín, ruža, orchidea / 25 ml

- možnosť výberu vlastnej farby flakónika Parfúmu pre osobný rozvoj

- osobný flakónik s možnosťou opätovného naplnenia

- cena: 8,00€/ ks
Vône a ich účinky:

Levanduľa- extrakt pozitívne pôsobí pri liečbe nervozity, nespavosti, nepokoja, závratí, bolestí hlavy súvisiacich s migrénou a bolesťami zubov.

Borovicová silica- používa sa pri infekcii dýchacích ciest, chripke, bronchitíd a astmate. Čistí vzduch. V kúpeli prekrvuje, pôsobí protireumaticky, znižuje bolesť.

Camomile roman- používa sa na kožu, pomáha pri hemoroidoch, zápaloch, ekzémoch a zápalov ďasien (zdurené ďasná).

Jasmín, ruža, orchidea- Jasmín sa používa pri liečbe depresií, nepokoja, stuhnutosti svalov, kŕčov, bolestí hlavy a stresu, rovnako ako proti niektorým respiračným ťažkostiam alebo bolestiam krku. Vôňa je tiež vhodná na použitie do gélových a voskových sviečok, kozmetiky, mydiel (tuhých aj tekutých), sprchových gélov, krémov, šampónov, či kúpeľových solí

Pine core- extrakt môže znížiť hladinu cirkulujúceho IgE v krvi, a poskytnúť prostriedky pre zníženie rizika alergií a zvyšuje špecifickú imunitnú odpoveď na cudzie proteíny

Borovica lesná- zpružujúce, antiseptické, dezinfekčné účinky, pomáha pri úzkosti, cystitíde, všetkych pľúcnych stavoch, akné, lupinách. Je vhodná pre mamičky po pôrode a počas dojčenia. Tento éterický olej aktivuje svalstvo, má dobrý vplyv na chrbticu, zvyšuje vitalitu, vyživuje pleť a svalstvu dodáva elasticitu a silu.

Lipový kvet- vôňa z lipových kvetov pôsobí proti nespavosti, nervozite a podráždenosti. Liečivé účinky lipového kvetu sa využívajú pri zápaloch dýchacích ciest, nachladnutí, angíne, horúčke a lámke.

Čierne hrozno- kiwi- vôňa je určená k inhalácii a na osvieženie vzduchu. V zmesi s rastlinným olejom možno použiť do kúpeľa, na masáže alebo potierať.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na pharmaterial@gmail.com, +421/254777817,917632452freedesign by AGLO solutions 2003, powered by syscom